BAŞKAN ADAYI EKER, EKİNÖZÜ’NÜN GENÇLERİYLE BULUŞTU

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker, Ekinözü’nün gençleriyle buluştu.

04 Şubat 2019 Pazartesi 13:05
  BAŞKAN ADAYI EKER, EKİNÖZÜ’NÜN GENÇLERİYLE BULUŞTU
 

BAŞKAN ADAYI EKER, EKİNÖZÜ’NÜN GENÇLERİYLE BULUŞTU 

 

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı   Bilal Eker,  Ekinözü’nün gençleriyle buluştu. 

AK Partiyi destekleme kararı alan vatandaşların katılımı sırasında seçim bürosu önünde konuşan Başkan Eker  birlik ve beraberlik vurgusu yaparak Ekinözü’nü birlikte yönetme mesajı verdi.

AK Parti Ekinözü Belediye Başkan Adayı Bilal Eker,  Ekinözü gençleriyle buluştu. 

GENÇLERİ ÇOK ÖNEMSİYORUZ

AK Parti Ekinözü İlçe Başkanı  Mesut Çiçek’in yaptığı kısa bir konuşmanın ardından gençlere hitap eden Beleidye Başkan Adayı Eker: “Ben Ekinözü’nde doğup burada büyüdüm. 1 yıl önce ilçe başkanı oldum. Şu anda da belediye başkan adayı olarak sizlerleyim. Dolayısıyla gençlerin ihtiyaçlarının ne olduğunu çok iyi biliyorum. Ekinözü’nde gençler her zaman önceliğimiz olacak. Biz parti olarak ta gençleri çok önemsiyoruz. AK Parti, 2023, 2071 hedeflerini koyarken gençleri düşünerek hareket ediyor. Çünkü gençler bizim geleceğimiz. Ekinözü’nde gençlerimizin kendilerini en iyi şekilde geliştirmelerini sağlayacak imkanları sunmak bizim asli görevimiz olacak" dedi.

DOĞUMDAN ÖLÜME KADAR HİZMET

Belediyeciliğin doğumdan, ölüme kadar insana hizmet etmek olduğunu vurgulayan Başkan Adayı Eker:  “Bir kardeşiniz, ağabeyiniz olarak huzurunuzdayım. Bu iş zor bir iş. Zoru kolay yapmanın yöntemi ise bir olmak ve beraber olmak. İnsanın mutluluğunu ön plana çıkaran çalışmalara imza atmak için yola çıktık. Yaptığımız iş, hizmet siyaseti. Bugüne kadar yapılan hizmetlerin daha da iyileştirilmesini sağlayacağız. Gönüllere gireceğiz, hizmet edeceğiz. Siz gençlerimizin desteğiyle inşallah, AK Parti ve hizmet bayrağını daha da gür dalgalandırmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv