29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

AKDO dondurma yönetim kurulu Başkanı Ahmet Davarcıoğlu, “29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın Cumhuriyete ulaştığımız günün 96 yıl dönümüdür. Türkiye Cumhuriyeti milletimizin ortak eseridir” dedi.

28 Ekim 2019 Pazartesi 15:40
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızın 96 yıl dönümünde İş adamı Ahmet Davarcıoğlu, yazılı olarak yayımladığı mesajında:

“Türk milleti, 29 Ekim 1923’te bir kez daha tüm dünyaya iradesine pranga vurdurmayacağını, kendi kaderi üzerinde hiç kimsenin müdahil olamayacağını kanıyla ve canıyla ilan etmiştir. Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarının üstün gayret ve fedakârlıklarla kurdukları bağımsızlığımız ve geleceğimizin sembolü Cumhuriyetimizi korumak, ecdadımızın mirasına sahip çıkmak, onu gelecek nesillere aktarmak için milletimizin her bir ferdi, dün olduğu gibi bugün de aynı ruh ve kararlılıkla mücadele edecektir. Türkiye Cumhuriyeti milletimizin ortak eseridir. Üzerinde yaşadığımız ve ecdat kanlarıyla sulanmış bu topraklar, bu bayrak, bu devlet ve bu cumhuriyet hepimizin şeref simgesi, varlık nişanesidir.”

Davarcıoğlu, “Bu vesile ile başta Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere, bu toprakları bizlere vatan kılan tüm kahraman şehit ve gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla anıyor, tüm hemşerilerimin Cumhuriyet Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, Cumhuriyet Bayramımız hepimize kutlu olsun.” şeklinde ifade etti.

    Yorum yazmak için sitenin üst kısımdan giriş yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen olun!
Hava Durumu
NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Linkler
E-Gazete
Karikatür
Sen de Yaz
Ziyaretçi Defteri
Ziyaretçi Defteri
Siz de yazmak istemez misiniz?
Ziyaretçi Defteri
Arşiv