Akedaş’a bir ödül daha

​​​​​​​Özverili çalışan Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. ekiplerine Büyükşehir Belediyesi tarafından plaket verildi.

Akedaş’a bir ödül daha

Özverili çalışan Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. ekiplerine Büyükşehir Belediyesi tarafından plaket verildi.

Kahramanmaraş ve Adıyaman’ın tüm bölgelerinde kesintisiz enerji için 4 mevsim 7 gün 24 saat sahada özverili bir şekilde görev yapan Elbistan ve Nurhak ekibine, bakım ve onarım çalışmalarında gösterilen hassasiyet nedeniyle plaket verildi.

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi Muhtarlar Şube Müdürü Battal Kaya, tüketicilerin muhtarlar aracılığıyla gelen taleplerin yerine getirilmesinde gösterilen ilgi nedeniyle, Muhtarlar Şube Müdürlüğü olarak Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. Elbistan Bölge Müdürü Ali Özberk ve Nurhak İşletme Şefi Mustafa Tontuş’a plaket verdi.

Kaya, “Muhtarlar Şube Müdürlüğü olarak muhtarlarımızın tüm taleplerini yerine getiriyoruz. Muhtarlarla ilgili bir şube müdürlüğü olarak muhtarlarımızın taleplerine hassasiyetle yaklaşan ve talebin yerine getirilmesi sürecini takip eden Akedaş Elektrik Dağıtım A.Ş. yetkililerinin muhtarlarımızın da önerisiyle çalışmalarını ödüllendirmek istedik.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Özberk, “muhtarlarımız gerek ziyaret ederek, gerek iletişim kanallarıyla tüketicilerimizin taleplerini bize iletiyorlar biz de gelen talepleri ivedilikle çözmeye çalışıyoruz. Sahadaki özverili çalışmalarımızı gören muhtarlarımız, Muhtarlar Şube Müdürlüğü aracılığıyla bize böyle bir ödül layık görmüşler. Çok teşekkür ediyoruz. Görevimizin başında 7 gün 24 saat sahada çalışmalarımızı aralıksız sürdürmeye devam edeceğiz.” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER